Interwiev with Robert Pattinson 2

20. července 2010 v 21:29 | ♥MisaBella♥ |  Robert Pattinson
CO JE NOVÉHO?
Rob se rozvykládal o svém filmu Remember Me, je z května 2010, snad se vám bude líbit

Jak jsi stíhal tento film a zároveň Stmívání?
Bylo to v létě po natáčení prvního dílu Stmívání a museli jsme to stihnout mezi natáčením druhého dílu. Bylo to hodně náročné naplánovat to tak, abychom to stihli, ale všechno perfektně klaplo!

Co tě na postavě Tylera tak lákalo?
Přečetl jsem i scénář a měl jsem pocit, že mi to sedlo jako ulité! Tyler se na mě hodně podobá. V mnoha věcech reagujeme podobně a takové něco se herci stane jednou za sto scénářů.


Tyler je rebel a má problémy s otcem, máte i v tomhle něco společného?
To ani ne... Líbilo se mi spíše to, že Tyler vlastně ani neví, vůči čemu rebeluje, ale ze zásady proti všemu, co jeho otec udělá nebo řekne. Ve skutečnosti ale rebeluje sám proti sobě.

Která je tvá oblíbená scéna?
Ta, kde Tyler vystoupí na obranu své sestry, kterou týrají spolužáci. Rád si představuji, že jsem opravdu tak silný, abych to dokázal. V jedné scéně jsem měl odstrčit lavici směrem k holce, která týrala mou sestru. Nechal jsem se ale unést a lavici jsem strčil tak silně, že se převrátila na tu holčinu!

Co se ti na filmu líbí?
Že postavy vnímají svět a věci tak, jak přijdou. Akceptují fakt, že život nemusí skončit happyendem a že se klidně může stát, že člověk zažije jen jeden moment lásky nebo štěstí a už nikdy víc, ale i kdyby ten moment měl trvat jen hodně krátce, stojí to za to. Lidé často jdou do života s tím, že budou šťastní pořád. Potom končí na prášcích a terapiích.

A co dělá šťastného tebe?
Je to tiséce malých hloupostí, ze kterých se skládá život. Mám rád všechno zábavné, co se mi v životě stane.

Natáčelo se v New Yorku, co jsi tam dělal, když jsi měl volno?
Líbilo se mi hlavně v místních barech, haha! New York je kouzelné město, kde se neustále něco děje. Každý den se může stát něco, co ti obohatí život. Do scénáře jsme dali hodně věcí, co se nám opravdu přihodily. Den před přepisem scénáře se například kamarádovi stalo, že na cestu vyskočil z auta chlápek s bejzbalovou palicí v ruce a začal ho jen tak mlátit. To všechno jsme nakonec použili ve filmu!

Neměli jste problémy s fanoušky, když jste natáčeli na ulici?
První dva týdny byli šílené, protože se natáčelo v hustě navštěvovaných částech New Yorku. Na takových místech se normálně setkávají tisíce lidí i bez toho, aby tam někdo natáčel film, no a my jsme přitáhli ještě větší davy než obvykle, haha!

Nebojíš se toho, že mezi tímto filmem a Stmíváním až příliš velký rozdíl a že by se to fanouškům nemuselo líbit?
Herectví je vždycky o čemsi jiném. I Twilight sága jednou skončí, takže... Například v dalším filmu hraji postavu milovníka, co nadchne dámu, zneužije ji, okrade a zmizí!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 EMB Hanessie EMB Hanessie | Web | 21. července 2010 v 13:28 | Reagovat

moc děkujeme za hlas... byla jsi na eclipse v kině? já jo, na letňáku a je to úžasnej film, řekla bych, že nejlepší ze ságy,...

2 KriSten-(Verush) » SB♥ KriSten-(Verush) » SB♥ | Web | 21. července 2010 v 16:19 | Reagovat

To už jsem někde četla :P Bezva rozhovor xD

3 BellaTS BellaTS | Web | 21. července 2010 v 17:40 | Reagovat

Skvělý rozhovor! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama