Interview with Robert Pattinson

20. července 2010 v 21:21 | ♥MisaBella♥ |  Robert Pattinson
CO JE NOVÉHO?
Robert Pattinson nebo Edward Cullen, oba jsou žádaní a zároveň nechtění. Robert přiznal i to, proč rád léme ženské srdce, kdo zlomil to jeho, o čem se baví s číšnicemi a odhalí i svou křehkou duši!

Každý všude řeší tvé soukromí, no určitě má s tímto zkušenosti i tvá rodina, bojí se o tebe?
Kromě toho, že mým sestrám pravidělně hackují Facebook účty, soukromí neztratil nikdo. Zná je v podstatě jen okolí a nemají s tím problém. Máma, jasňačka, mi volá každý den a kontroluje každou pomluvu, která se v souvislosti se mnou napíše! Alespoň se společně zasmějeme, hehe!

Věří zpočátku všem těm řečem?
Většinou ne, ale všeobecně nesnáším, když se potom musím dostat z problémů, které nemám. Kromě toho nechci přece, aby si i ostatní přečetli něco, co jim o mě udělají jen špatný dojem.

V sérii twilight je tvá máma Švédka. Co říkáš na tuto změnu?
Hmm, smůla je fakt to, že s Lenou nemáme víc společných scén, je to úžasná herečka, zbožňuji ji!

Můžeš chodit po ulicích nebo si jen tak sednout na pivo? Netrhají se o tebe faninky na každém rohu?
V Anglii jsou lidé úplně jiní než v Americe. Sedím v restauraci, objednávám si a v tom mi číšnice nadšeně řekne, jak moc se podobám na ,,toho fešáka z Twilight"! Prý jestli nejsem jeho bratr! A na ulicích platí, že ,,chodníky tě na rozdíl od Pattinsona nesnědí," protože všichni namísto mě se upřeným pohledem raději dívají na zem! Prostě Anglie je konzervativní a s faninkami tady nemám problém.

Hm... Vzpomínáš si ještě na svou první lásku?
Jasně, bylo to nádherné a romantické, asi jako většina. Ale potom se to pokazilo a bolelo. Ona mě nechala a to byla tehdy hrozná rána... Měl jsem 19 nebo 20.

Je teda lepší lámat srdce nebo naopak - mít je zlomené?
Budu hnusný, ale lepší je zlomit srdce. A proč? Mé se hodně těžce hojí a vzpamatovávaji se. Nebo možná se cítím, jako kdyby bylo raněné každý den. Zvláštní, někdy se opravdu cítím, jakobych měl srdce každý den napůl!

Jsi hodně citlivý?
Už jen v souvislosti se zvířaty. Minulý rok jsem například přišel o svého psa a byla to hrozná rána. Byl mi jako bratr, člen naší rodiny...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama