Interview with Kristen Stewart

20. července 2010 v 21:16 | ♥MisaBella♥ |  Kristen Stewart
CO JE NOVÉHO?
Mučení zesláblo, Bella zmoudřela, práce je těžší, scény pikantnější, Kristen Stewart i o tom, v čem jí Lautner nesedí, co na rozdíl od nás dýchá všude kolem a jak dopadla její scéna s Edwardem v romantické atmosféře jeho pokoje u postele!

Je Eclipse lepší než předcházející dvě části?
Je jednodužší. Myslím si, že za to můžu právě já, hehe! Jak Bella totiž dospívá, neřeší už ty chaotické věci jako na začátku.

Jak dlouhou máš přestávku mezi poslední klapkou a první z dalšího pokračování?
Měla by trvat 11 měsíců. Oficiálně... Před každou tou ,,první klapkou" se člověk i tak musí dlouho připravovat, číst scénář a další srandy. No a po každé poslední je zavalený novináři, interview a já nevím ještě čím. Takříkajíc, Twilight dýchám už jako vzduch, ale snažím se natáčet i jiné filmy, pokud se dá.

Jaký máš pocit, když se znovu vrátíš na plac?
Když jsem zase součástí toho upírského románku, mám jinou, a přece svou kůži a nový smysl života.

Nastala i nějaká změna v Eclipse?
Ano. Nebyla jsem konečně tak mučená jako v New Moon! Myslím i psychicky. Jako Bella vím, co chci, ale už mám i něco v hlavě! A i tak jsem zamilovaná, hehe!

Jak Bella pokračuje?
Zasnoubím se s Edwardem, a přitom Jacob mě pořád tlačí do hlubšího vztahu právě s ním. Scéna opisující tento trojúhelník byla fakt těžká, člověk se musel hodně vžít, protože by to vypadalo komicky. Bella Jacobe bere pořád jen jako mladšího bratra. Chudák Lautner!

Ale Bella se ve filmu nelíbá jen s Edwardem...
No jo, ale bylo to vážně divné. Líbat se jako Bella s někým jiným mi připadá téměř jako nevěra. Pořád se mi v hlavě promítalo něco jako: ,,Co to proboha děláš? Máš rozum?" V podstatě to tak přesně i mělo být. Jednoduše, divná zkušenost...

Připoměla jsi zasnoubení Belly a Edwarda. Jak to celé vlastně proběhne?
Jak jinak, ona vejde do jeho pokoje, ticho, napětí a láska ve vzduchu, kromě jiného i postel a začíná se to asi: ,,Wow, tak jsme teda tady!" Víc neprozradím, podívej se! Určitě to splní očekávání každého!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama