Interview with Jackson Rathbone

20. července 2010 v 21:13 | ♥MisaBella♥ |  Jackson Rathbone
CO JE NOVÉHO?
Sympatický mladík, která v sérii Twilight ságy postupně získává své stabilní postavení, a čím dál větší fanclub, je Jackson Rathbone!

Tvá postava se postupně odkrývá a i tak o ní nevíme dost. Změní se to v Eclipse?
Právě proto miluji svou postavu! Na samém začátku, někdy v prvním filmu, divák pouze ví, že Jasper cítí bolest, no netuší proč. Ve druhé umírá hladem. Jinak je dost náročné žít upírským životem, hehe! No a v tomto třetím pokračování Jasper konečně odhalí, kým byl a proč má se změnou problémy.

Takže Eclipse nás přenese do dob občanské války, když byl Jasper přeměněný?
Přesně. Jasper bude estra agresivní, dravý a divoký! Nic mě nikdy nebavilo víc! Tyto temné stránky mě opravdu fascinují.

Dá se přitom i něco vtipného vůbec zažít?
Jasnačka! Tři roky je tady už každý s každým kamarád a teď si máme jít po krku? Já jako Jasper musím navíc trénovat Cullenovy, co znamená, že jem musel uhodit Nikki Reed i Ashley Greene! Vážně divný pocit uhodit holku! Až nám to všem nakonec připadalo komické!

Jak uvolňuješ napětí?
V přívěsech maskérů si vykřikuji úplně pitomé pop písně. Jakékoliv. Všichni se takhle spolu bavíme a ,,zpíváme si". A jinak, v hotelu pravidelně hrajeme už jako Cellen Family Jam Band Sessions, hehe! Robovi jsme pomohli při jeho písních, oni zase pomohli mě. Například harmoniku slyšet z našeho pokoje v jednom kuse!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alice Cullen-Hale Alice Cullen-Hale | Web | 21. července 2010 v 9:26 | Reagovat

:-D Já z těch jeho výroků nemůžu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama